top of page

Підтримка при створенні облікового запису та входу в DisasterReady

Отримайте відповіді на поширені запитання (FAQ) про створення безкоштовного облікового запису або вхід у свій обліковий запис

Створення мого безкоштовного облікового запису

Як зареєструвати обліковий запис?

Перейдіть на сторінку реєстрації, введіть основну інформацію, створіть пароль і натисніть Увійти. Для входу на навчальний портал DisasterReady, де можна пройти безкоштовне навчання, потрібна реєстрація.

Я спробував створити обліковий запис, але отримав повідомлення про помилку, в якому сказано, що моя електронна адреса вже використовується. Що мені слід зробити?

Це означає, що у вас уже є обліковий запис на DisasterReady.org або на нашому іншому безкоштовному навчальному сайті – NonprofitReady.org. Перейдіть на сторінку входу та увійдіть, використовуючи свою адресу електронної пошти та пароль. Якщо ви не пам’ятаєте свій пароль, натисніть посилання для скидання пароля та введіть свою адресу електронної пошти, щоб отримати посилання для скидання пароля. Якщо ви не отримали електронного листа, зв’яжіться з нашою командою підтримки в реальному часі.

Я спробував створити обліковий запис, але отримав повідомлення про помилку, в якому сказано, що моя електронна адреса недійсна. Що я повинен зробити?

Переконайтеся, що ваша електронна пошта має такий формат:

name@domain.com

Наприклад, прийнятною електронною поштою буде jane.smith@organization.org.

Якщо ваш електронний лист у цьому форматі, впевніться, що видалили зайві пробіли в кінці адреси електронної пошти та повторіть спробу. Якщо ви все ще не можете створити обліковий запис зі своєю адресою електронної пошти, зв’яжіться з нашою командою підтримки в реальному часі.

Вхід у Мій обліковий запис

Як мені увійти?

Перейдіть на сторінку входу в DisasterReady і використовуйте ту саму адресу електронної пошти та пароль, які ви створили під час реєстрації. Ви повинні входити в систему щоразу, коли ви хочете використовувати навчальний портал DisasterReady.

Я спробував увійти, але отримав повідомлення про помилку, в якому говориться, що я ввів недійсні облікові дані для автентифікації. Що це означає? Що я повинен зробити?

Повідомлення про помилку недійсних облікових даних автентифікації викликано однією з таких проблем:​

  • У вас немає облікового запису в DisasterReady

    • Рішення: перейдіть на сторінку реєстрації та створіть обліковий запис із електронною поштою, яку ви хочете використовувати.

АБО

  • Введений пароль неправильний

    • Рішення: якщо у вас є обліковий запис і ви не пам’ятаєте свій пароль, натисніть посилання для скидання пароля та введіть свою адресу електронної пошти. Якщо ви не отримали електронного листа для скидання пароля, зв’яжіться з нашою командою підтримки в реальному часі.

АБО

Я натиснув скинути пароль і ввів свою адресу електронної пошти, але не отримав листа.

Спочатку перевірте свої спам-фільтри або папки та знайдіть лист від «info@disasterready.org» із темою “Reset your DisasterReady portal password”. Якщо ви не можете знайти електронний лист, зверніться за допомогою до нашої служби підтримки в реальному часі.

Потрібна допомога з чимось іншим? Будь ласка, зв’яжіться з нашою командою підтримки в реальному часі, щоб отримати допомогу.

DisasterReady flower.png

Про нас

DisasterReady.org — це онлайн-платформа для навчання, створена для кращої підготовки фахівців з гуманітарних питань та питань розвитку до критичної роботи, яку вони виконують, надаючи високоякісні та відповідні навчальні ресурси онлайн безкоштовно. DisasterReady доступний українською, польською, російською, англійською, арабською, французькою та іспанською мовами.

Прочитайте Умови використання.

Потрібна допомога у створенні облікового запису чи вході?

Зв’яжіться з нашою технічною командою для підтримки.

Ви також говорите англійською мовою?

У нас є понад 1500 безкоштовних онлайн-ресурсів з питань реагування на надзвичайні ситуації та катастрофи англійською мовою

DR_responsive_english.png

Навчальна онлайн-бібліотека

Ми постійно розширюємо нашу бібліотеку навчальних онлайн-ресурсів. 

Сертифікати

Продемонструйте свій досвід, закінчивши курси DisasterReady та пройшовши оцінку для отримання сертифікації. 

Сьогодні понад 400 000 гуманітарних спеціалістів і організацій довіряють DisasterReady як основному джерелу безперервного онлайн-навчання та розвитку

DR 10 year anniversary.png
bottom of page